Učící se organizace - ochutnávka programu zdarma

Učící se organizace - ochutnávka programu zdarma

Na ochutnávku programu Vás zve Standa Tichý (jeden z partnerů humancraft a zároveň člen organizace Red Button). Standa program Učící se organizace, na kterém se podílejí špičkoví profíci z Red Button sítě, vede. Registrujte se na ochutnávku, která je zdarma a proběhne již 4.6.

SalesQuest

SalesQuest

Jak vypadá svět obchodu po roce plném změn? Jak probíhá transformace B2B a B2C do online světa? Tyto a další otázky jsme si kladli v prvním ze tří online setkání obchodníků s názvem SalesQuest. Podívejte se na záznam z diskuze s hosty. Budeme rádi, když se k nám připojíte i Vy.

Inspirofest

Inspirofest

Tentokrát jsme se inspirovali, jak udělat online meetingy zábavné pro sebe i ostatní. Jak zapojit ostatní účastníky. Jaké nástroje můžeme použít pro udržení pozornosti? Ukázali jsme Vám, jak mohou být meetingy efektivní, ale také zábavné. Podívejte se také videozáznam z diskuze s hosty a příště se připojte i Vy!

Talkshow na téma I am healthy

Talkshow na téma I am healthy

Nový díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. V nejnovějším díle jsme probírali téma wellbeing programů ve firmách. Hosté ze společnosti Imperial Brands nám představili konkrétní příklad programu.

CRAFT DAY

CRAFT DAY

Celý humancraft tým se opět sešel na společném CraftDay. Už se těšíme, až se všichni setkáme fyzicky, ale i online jsme si to společně užili. Co se na CraftDay dělo? Jako vždy jsme se navzájem inspirovali, sdíleli zkušenosti, novinky a také fuckupy, které jsme zažili. Vždy je u toho spousta legrace a ta nechyběla ani tentokrát.

Nový online kurz: Learning Systems Akademie

Nový online kurz: Learning Systems Akademie

Připravili jsme pro Vás nový otevřený kurz s názvem: 𝗟𝗲𝗮𝗿𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗦𝘆𝘀𝘁𝗲𝗺𝘀 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗲. Jedná se o komplexní vzdělávací program v oblasti systematického rozvoje jednotlivců, týmů a organizací s přidanou hodnotou pro byznys. Připraveno je pro Vás 7 online setkání. Přečtěte si více na našem webu!

Talkshow na téma Online onboarding

Talkshow na téma Online onboarding

Včera proběhl další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální témata a vždy si zve zajímavé hosty z úspěšných firem. Tentokrát jsme zjišťovali, jak jdou na Online onboarding ve společnosti Ataccama, která má otevřeny desítky pozic na několika kontinentech a nastaven agresivní personální růst. Jestli jste se nestihli připojit, podívejte se na videozáznam!

10 tipů jak na online vyjednávání

10 tipů jak na online vyjednávání

Vyjednávání je klíčová dovednost pro úspěch v životě, v byznysu a v práci. Jak úspěšní v této disciplíně jste? A co vyjednávání online? Efektivně vyjednávat online není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Jana Křížková pro vás nachystala 10 tipů jak být v online vyjednávání úspěšný.

Pro koho je konzulting užitečný?

Pro koho je konzulting užitečný?

Víte že v týmu humancraft máme i spoustu konzultantů? V dalším z našich rozhovorů nám Ján Dubnička například prozradil, jak konzulting pomáhá při nastavování rozvojových plánů nebo jak poznáte toho správného konzultanta pro svou společnost.

Inspirofest

Inspirofest

Co přináší lepší spolupráce v týmu a jak jí dosáhnout? To bylo téma našeho druhého letošního Inspirofestu. Nechyběla pořádná dávka inspirace, interaktivity, sdílení zkušeností mezi účastníky a také zajímavá diskuze našich hostů.