Rozvíjíme vaše lidi
a váš byznys...
online i offline

Reálně měníme věci k lepšímu. Špičkovou diagnostikou, poradenstvím, tréninkem a koučinkem...

Chcete dostávat tipy a triky profesionálů?

Jednou měsíčně Vám zašleme souhrn nejnovějších vychytávek a tipů na akce.

Ochrana osobních údajů

Firemní kultura,
organizační změny, 
engagement, 
employee experience,
učící se organizace. 

Společná vize,
strategie,
prioritní projekty
a role v nich,
spolupráce,
produktivita, konflikty.

Role, postoj
a přínos lídra,
rozvoj potenciálu
a výkonnosti,
vedení ve změně, manažerské rutiny. 

Sebepoznání
a osobní výkonnost,
rozvoj talentu,
vyjednávání a prodej,
prezentace
 komunikace.

Diagnostika 

Hledáme, co je potřeba rozvojem změnit. S pomocí moderních diagnostických nástrojů mapujeme, kde jste a kam se můžete posunout.

Jsme humancraft. 

Po 15 letech v mezinárodní rodině Develor jsme se rozhodli opustit rodné hnízdo a postavit se spolu s celým českým týmem na vlastní nohy. Stejně jako dosud vám bude 30 profesionálů partnery pro špičkový rozvoj a růst, nyní pod novou značkou humancraft.

Lidé jsou tím nejdůležitějším faktorem pro byznys úspěch.

Proto „human“


Kvalitní práce s lidmi je opravdové řemeslo dělané poctivě a s vášní. 

Proto „craft“

Nejbližší akce

inspirofest online
Proč (ne)jsou jako vyměnění?
19. září

trénink
Train The "online" Trainer
18. září

trénink
Interaktivita v onlinu
16. září

talkshow
Firemní kultura ve výrobě
29. září

Novinky


Doporučujeme k přečtení - It’s the manager

Doporučujeme k přečtení - It’s the manager

Je tu nová recenze knihy, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Nejnovější kniha od Gallupu “It’s the Manager” má jednoduchou nosnou myšlenku: je to manažer, který je nejdůležitější proměnnou vašeho byznysu. Nejde ani tak o CEO, ale střední management, na kterém stojí a padá váš byznys. To se shoduje s naší zkušeností v humancraftu - podle nás zhruba 60-70% výkonu týmu ovlivňuje přímý nadřízený.

Nová mobilní apka pro firemní rozvoj s dopadem

Nová mobilní apka pro firemní rozvoj s dopadem

K tomu, abychom se v něčem významně zlepšili, obvykle potřebujeme více impulzů, než jeden trénink. Učení je proces, ne událost. Proto přinášíme pro naše účastníky digitální apku Code Of Talent, která proměňuje online nebo fyzický trénink do podoby několikatýdenní napínavé výzvy.

Inspiration Days

Inspiration Days

Milujeme naše firemní akce a 𝗜𝗻𝘀𝗽𝗶𝗿𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻 𝗗𝗮𝘆𝘀 jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Náš tým se setkává několikrát do roka, abychom se neustále zdokonalovali v našich znalostech a dovednostech. Inspiration Days byly ale tentokrát v něčem jiném. Přečtěte si víc v článku.

5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

5 metod pro rozvoj jednotlivců, týmů i celých organizací

Přejete si po měsících plně digitálního provozu znovu utužit 𝘃𝘇𝘁𝗮𝗵𝘆 uvnitř týmu a rozhýbat týmovou dynamiku? Pojďme se společně podívat na trendy ve firemních řešeních, jak je v současnosti společně s Vámi prožíváme v rozvoji jednotlivců, týmů i celých organizací.

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Talkshow - Jak spolupracuje HR a obchod v LASVITU

Máme pro Vás připravený videozáznam dalšího dílu leadership Talkshow. Věnovali jsme se tomu, jakým způsobem spolupracuje oddělení HR a obchodní tým ve společnosti LASVIT. LASVIT je úspěšná česká designerská a sklářská společnost se sídlem nejen v ČR, ale také v Hongkongu. Poslechněte si, co nám tentokrát hosté prozradili a čím Vás mohou také inspirovat.

SalesQuest

SalesQuest

Máme za sebou prvé z celkovo troch online stretnutí profesionálov zo sveta businessu. Hlavnou témou bolo, akým spôsobom môžeme pozitívne rozvíjať nastavenie mysle obchodníkov, pre ktorých súčasná situácia je často diametrálne odlišná od osobných porád, na ktoré boli zvyknutí. Ako vyzerá svet obchodu po roku plnom zmien a ako prebieha transformácia B2B a B2C do online sveta?

Doporučujeme k přečtení - Pravidlo žádných pravidel

Doporučujeme k přečtení - Pravidlo žádných pravidel

Pravidlo žádných pravidel, kterou napsal zakladatel a CEO Netflixu, Reed Hastings, je jedna z nejzajímavějších knih, které jsem kdy četl. Z mého pohledu jde o knihu „ajťáka“, který si postupem času sám přišel na to, jakou chce mít ve vlastní firmě kulturu a k tomu vytvořil soubor celkem originálních pravidel. Chcete-li, jde o knihu jak dělat „HR“ z pohledu „ajťáka“.

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Talkshow na téma Future Ready Leaders

Podívejte se na další díl 𝗧𝗔𝗟𝗞𝗦𝗛𝗢𝗪, ve které David Fojtik diskutuje aktuální téma hybridní doby v souvislosti s leadershipem. Tentokrát jsme zjistili, jak se s touto výzvou poprali přímo ve Vodafonu a jakým reskillingem prošla jejich manažerská populace a jaké jsou jejich plány do budoucna.

Mimo jiné jsme pomohli... 


Spolupracujeme s...


let na
trhu

trenérů, koučů
a konzultantů

tréninkových
dní

účastníků